Challenger GranbyMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger AmersfoortMecze na żywo Transmisje: 7 ATP HamburgMecze na żywo Transmisje: 7 ATP GstaadMecze na żywo Transmisje: 7 ATP BastadMecze na żywo Transmisje: 7 WTA BudapesztMecze na żywo Transmisje: 7 WTA PalermoMecze na żywo Transmisje: 7 ATP NewportMecze na żywo Transmisje: 7 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 4 Challenger BrunszwikMecze na żywo Transmisje: 2 Challenger SalzburgMecze na żywo Transmisje: 2 Challenger TriesteMecze na żywo Transmisje: 2 Challenger IasiMecze na żywo Transmisje: 2 WTA BastadMecze na żywo Transmisje: 2 ATP Challenger Salzburg, Austria Men SinglesMecze na żywo Transmisje: 1
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Tenis transmisje online, mecze na żywo za darmo w internecie - gdzie oglądać?

Oglądaj mecze tenisa za darmo w internecie korzystając z legalnych kanałów, które udostępniamy na naszej stronie. Wystarczy wybrać mecz z poniższej listy a nasz system załaduje dostępne źródłą internetowe, na których dostępna jest transmisja. W wielu przypadkach można liczyć na meczyki tenisa za darmo. Oznacza to, że będziesz mógł oglądać turnieje tenisowe bez dodatkowych opłat.

Jak i gdzie oglądać tenis na żywo?

Spotkania tenisa pokazuje na swojej antenie kilka kanałów sportowych działających na polskim rynku. Najwięcej praw telewizyjnych do meczów tenisa posiadają takie stacje jak Eurosport, Polsat Sport i TVP Sport. W internecie transmisje tenisa na żywo oferowane są na specjalnych platformach telewizji internetowej. Takie serwisy dostępne są między innymi pod adresami STS TV, Fortuna TV, Player.pl, Ipla.tv i Sport.tvp.pl.

Jak i gdzie oglądać tenis za darmo w Internecie?

Najlepszym miejscem udostępniającym mecze tenisa za darmo w internecie są strony internetowe legalnych bukmacherów. Tak, to prawda. Bukmacherzy STS.pl i eFortuna.pl posiadają prawa do pokazywania transmisji w internecie z meczów tenisowych ATP, WTA, Challenger, a nawet mniejszych turniejów ITF. Aby obejrzeć stram online z wybranego spotkania wystarczy założyć bezpłatne konto na jednej z wymienionych stron bukmacherów.