Gala Boksuna żywo Transmisje: 1 Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 45 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 Mecze towarzyskie U-20Mecze na żywo Transmisje: 44
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Boks transmisje online na żywo i za darmo w internecie - gdzie oglądać?

Oglądaj transmisje walk i gal bokserskich na żywo w internecie. Codziennie prezentujemy aktualną listę nadchodzących wydarzeń wraz z kanałami na których można je oglądać. Udostępniamy legalne transmisje boksu na żywo i online dla wszystkich użytkowników z Polski. Wystarczy znaleźć walkę lub galę na poniższej liście i kliknąć na jeden z dostępnych kanałów wyświetlony obok wydarzenia. Oglądaj boks live online na ekranie komputera lub telefonu.

Jak i gdzie oglądać boks na żywo?

Boks można oglądać na wielu kanałach w telewizji i internecie. Najpopularniejsze stacje pokazujące gale bokserskie to między innymi Polsat Sport, TVP Sport i Canal+Sport. Boks można więc oglądać u operatorów kablowych, satelitarnych, ale również na stronach internetowych takich jak Sport.tvp.pl, Player.pl, STS.pl oraz eFortuna.pl.

Jak i gdzie oglądać boks za darmo?

Do oglądania boksu na żywo i za darmo w internecie służą specjalne serwisy internetowe i aplikacje mobilne. Wśród nich są takie portale jak Sport.tvp.pl, STS.pl, eFortuna.pl, a także aplikacje na systemu iOS i Android, które można pobrać na wskazanych powyżej stronach internetowych.