Grand Prix Belgiina żywo Transmisje: 11 Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 45 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 Mecze towarzyskie U-20Mecze na żywo Transmisje: 43
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Formuła 1 transmisje online na żywo i za darmo w internecie - gdzie oglądać?

Transmisje Formuły 1 na żywo to jedne z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych na świecie. Każdy weekend z wyścigami F1 na żywo przyciąga przed ekrany telewizorów, komputerów i telefonów miliony kibiców. Nasz serwis prezentuje legalne sposoby na oglądanie Formuły 1 na żywo w internecie. Udostępniamy kanały na których można oglądać F1 live online na komputerze i telefonie.

Jak i gdzie oglądać Formułę 1 w tv?

Prawa do udostępniania transmisji na żywo z wyścigów Formuły 1 posiada telewizja Eleven Sports. Na głównej antenie tej grupy telewizyjnej w każdy weekend trwającego sezonu pokazywane są transmisje z treningów, kwalifikacji i wyścigów F1. Stacje sportowe Eleven dostępne są u wielu operatorów telewizji kablowych, a także w telewizjach satelitarnych.

Jak i gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Każda transmisja z wyścigu Formuła 1 na żywo w internecie dostępna jest na kanale Eleven Sports 1. Stacja ta dostępna jest w serwisie internetowym Player.pl. Każda osoba, która zarejestruje konto na wskazanej stronie internetowej może wybrać pakiet kanałów Eleven na którym dostępne są wszystkie transmisje online F1 na żywo na komputerze i telefonie.

Jak i gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Wśród legalnych sposobów oglądania transmisji z wyścigów Formuły 1 nie ma żadnego sposoby na darmowy live stream. Jedynym miejscem w internecie, które udostępnia transmisje F1 online jest serwis i aplikacja Player.pl. Aby oglądać wyścigi F1 należy wykupić pakiet telewizji Eleven.