Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 45 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 Mecze towarzyskie U-20Mecze na żywo Transmisje: 43 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 18
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Hokej transmisje online, mecze na żywo za darmo w internecie - gdzie oglądać?

Prezentujemy listę meczów i transmisji hokeja na żywo w internecie. Każdy użytkownik naszej stronie ma możliwość oglądania transmisji live online z wybranych rozgrywek i lig. Wystarczy wybrać mecz hokeja z poniższej listy a system naszej strony internetowej wyświetli legalne i darmowe kanały pokazujące dane wydarzenie. W ofercie dostępne są setki meczyków hokeja za darmo. Wśród nich między innymi transmisje online takich lig jak NHL i KHL.

Jak i gdzie oglądać hokej na żywo?

Kibice hokeja mają możliwość oglądania meczów i transmisji na żywo w tv i internecie. Mecze najpopularniejszych lig hokejowych pokazuje na swojej antenie TVP Sport. W internecie transmisje dostępne są za darmo w serwisie Sport.tvp.pl. Bardzo duży wybór legalnych transmisji posiadają też strony internetowe bukmacherówSTS.pl oraz eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto na jednej z podanych stron i można rozpocząć oglądanie transmisji meczów hokeja.

Jak i gdzie oglądać hokej za darmo?

Najlepszym sposobem na oglądanie meczów i transmisji hokeja za darmo w internecie są live streamy oferowane przez bukmacherów w usługach STS TV i Fortuna TV. Legalni bukmacherzy oprócz bogatej oferty na zakłady live, oferują też darmowe transmisje meczów popularnych lig hokeja na lodzie.