Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 45 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 Mecze towarzyskie U-20Mecze na żywo Transmisje: 42 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 18
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Ronaldo z kolejnym indywidualnym osiągnięciem

ronaldo-z-kolejnym-indywidualnym-osiagnieciem
Autor: Wojtek Jagodowski | 29.05.2024 12:45

Cristiano Ronaldo, legenda światowego futbolu, ponownie przeszedł do historii. Portugalski napastnik, który aktualnie gra w klubie Al-Nassr w lidze saudyjskiej, właśnie pobił rekord największej liczby bramek strzelonych w jednym sezonie Saudi Pro League.

Ronaldo, który w przeszłości zdobywał tytuły mistrzowskie i indywidualne wyróżnienia na najwyższym poziomie, tym razem skupił się na zaprezentowaniu swojej klasy w nowych dla siebie rozgrywkach Saudi Pro League. Jego imponująca kampania strzelecka została uwieńczona pobiciem rekordu najwyższej liczby goli zdobytych w jednym sezonie ligi saudyjskiej.

Legendarny portugalski napastnik ponownie udowodnił swoją klasę

Choć drużynowo ten sezon dla Cristiano Ronaldo nie był zbyt udany - przegrał walkę o mistrzostwo Arabii Saudyjskiej z Al-Hilal, dodatkowo odpadł z walki o Azjatycką Ligę Mistrzów, to indywidualnie wciąż zadziwia i ponownie udowodnił swoją niesamowitą klasę w rozgrywkach Saudi Pro League.

Wyjątkowa kampania strzelecka Ronaldo

W 31 spotkaniach Ronaldo strzelił aż 35 goli, co jest wynikiem absolutnie rekordowym na warunki. Ten imponujący dorobek strzelecki sprawił, że Ronaldo stał się najskuteczniejszym zawodnikiem w historii saudyjskiej ligi.

Rekordowy sezon w karierze Cristiano

Cristiano Ronaldo ma za sobą naprawdę rewelacyjny sezon w Saudi Pro League. W 31 meczach ligi saudyjskiej Portugalczyk zdobył aż 35 bramek, co jest najlepszym wynikiem w jego karierze. Ta imponująca statystyka tylko potwierdza, że Ronaldo wciąż znajduje się w znakomitej formie i jest w stanie dominować na każdym poziomie rozgrywkowym.

Jego niezwykła skuteczność i umiejętność zdobywania bramek w kluczowych momentach meczów po raz kolejny udowodniły, że wciąż jest on jednym z najlepszych napastników na świecie. Cristiano Ronaldo to legenda futbolu, która nieustannie przechodzi do historii, ustanawiając nowe rekordy.