Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 45 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 Mecze towarzyskie U-20Mecze na żywo Transmisje: 44 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 18
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Lechia Gdańsk z rekordem frekwencji Fortuna 1. Ligi

lechia-gdansk-z-rekordem-frekwencji-fortuna-1-ligi
Autor: Wojtek Jagodowski | 01.05.2024 10:37

Lechia Gdańsk, jeden z najbardziej znanych klubów piłkarskich, teraz może pochwalić się nowym osiągnięciem. Podczas derbowego spotkania w Fortuna 1. Lidze uda im się pobić rekord frekwencji rozgrywek. Ten wyjątkowy wyczyn nie tylko zapisał się w historii klubu, ale również pokazał ogromne zaangażowanie i popularność Lechii Gdańsk wśród fanów piłki nożnej.

Mecz na szczycie Fortuna 1. Ligi 19 maja w Gdańsku

W sobotę, 19 maja, w Gdańsku odbędzie się niezwykły mecz na szczycie Fortuna 1. Ligi. Dwie drużyny z Trójmiasta będą rywalizować, aby rozstrzygnąć kwestię wygranej w rozgrywkach. Od samego początku dystrybucji biletów, mecz ten wzbudził ogromne zainteresowanie kibiców.

Rekordowa frekwencja i wyprzedane bilety

Klub z Gdańska bardzo liczył na pobicie rekordu frekwencji i udało się. Wszystkie bilety na ten mecz zostały wyprzedane. Derby Trójmiasta na żywo na Polsat Plus Arenie obejrzy ponad 35 tysięcy osób, będąc świadkiem tego niezapomnianego wydarzenia.

Wniosek

Mecz Lechii Gdańsk z rekordową frekwencją w Fortuna 1. Lidze to wielki sukces dla klubu. Pokazuje to ogromne zaangażowanie i zainteresowanie kibiców oraz rosnącą popularność futbolu. Lechia Gdańsk kontynuuje swoją imponującą drogę do sukcesu, a ten rekordowy mecz to tylko jeden z przełomowych momentów w historii klubu.

Cieszymy się, że możemy być częścią takiego wydarzenia i czekać z niecierpliwością na kolejne emocjonujące spotkania Lechii Gdańsk.