Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 45 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 Mecze towarzyskie U-20Mecze na żywo Transmisje: 43 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 18
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Florian Wirtz wybrany najlepszym zawodnikiem Bundesligi

florian-wirtz-wybrany-najlepszym-zawodnikiem-bundesligi
Autor: Wojtek Jagodowski | 22.05.2024 10:39

Florian Wirtz, utalentowany ofensywny pomocnik Bayeru Leverkusen, został wybrany najlepszym zawodnikiem Bundesligi w sezonie 2022/23. Wirtz, który ma zaledwie 21 lat, zaimponował swoją grą i został doceniony przez ekspertów ligi niemieckiej. Jego doskonała forma przyczyniła się do tego, że Bayer Leverkusen okazał się niepokonany w tym sezonie Bundesligi zdobywając mistrzostwo kraju.

Wirtz zadziwia w Bundeslidze

W wieku zaledwie 21 lat, Florian Wirtz stał się jednym z najbardziej ekscytujących talentów w Bundeslidze. Pomimo młodego wieku, wykazuje on dojrzałość i doświadczenie na boisku, będąc kluczową postacią w drużynie .

Jego umiejętności techniczne, kreatywność i skuteczność w ofensywie uczyniły go niezwykle ważnym ogniwem zespołu . Wirtz określany jako złote dziecko "Aptekarzy" zadziwia swoją grą nie tylko fanów, ale również ekspertów ligi niemieckiej, którzy postanowili go nagrodzić za fenomelnalny sezon .

Statystyki Wirtza potwierdzają klasę

Statystyki Floriana Wirtza w sezonie 2023/24 Bundesligi potwierdzają jego wyjątkową klasę. Młody pomocnik Bayeru Leverkusen zdobył w samej tylko Bundeslidze 11 goli i zaliczył 11 asyst, co czyni go jednym z najbardziej produktywnych zawodników ligi niemieckiej. Te imponujące liczby pokazują, że Florian Wirtz jest nie tylko utalentowanym graczem, ale również kluczową postacią w drużynie Bayeru Leverkusen.

Wirtz, który ma zaledwie 21 lat, udowodnił, że jest jednym z najlepszych młodych talentów w Bundeslidze. Jego statystyki, w tym zdobyte gole i asysty, są dowodem na to, że Wirtz nie tylko posiada niezwykłe umiejętności piłkarskie, ale także potrafi przełożyć je na efektywną grę w barwach swojego klubu. 

Przyszłość Wirtza nadal w Leverkusen?

Pomimo wysokich notowań Floriana Wirtza wśród europejskich gigantów, wydaje się, że młody pomocnik pozostanie w Bayerze Leverkusen na kolejny sezon. Florian Wirtz, który jest uważany za jeden z największych  talentów w Bundeslidze, ma ambicje gry w Lidze Mistrzów i wierzy, że może pomóc swojemu obecnemu klubowi w walce o to prestiżowe trofeum.

Rozchwytywany talent

21 letni Wirtz jest obserwowany przez wiele czołowych europejskich klubów, ale na razie wydaje się, że pozostanie w Leverkusen. Pozostanie w Bayerze pozwoli mu nadal rozwijać się i zdobywać doświadczenie, zanim być może zdecyduje się na kolejny krok w swojej karierze.

Bardzo wiele wskazuje jednak na to, że "Aptekarzom" nie uda się na długo zatrzymać niemca u siebie. O transferze pomocnika marzy bowiem Real Madryt, który widzi w nim następce Toniego Kroosa. Oferta z takiego klubu może przekonać go do odejścia, jednak na to musimy jeszcze poczekać.