Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 8 Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 2 Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 2 Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 1 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 Mecze towarzyskie U-20Mecze na żywo Transmisje: 29 MLSMecze na żywo Transmisje: 28 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 19 Golfna żywo Transmisje: 18 MLBMecze na żywo Transmisje: 13 Grand Prix Węgierna żywo Transmisje: 11 Kolarstwona żywo Transmisje: 10
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Arsenal latem ruszy po napastnika Juve!

arsenal-latem-ruszy-po-napastnika-juve
Autor: Wojtek Jagodowski | 10.05.2024 12:20

Arsenal, po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, może teraz skupić się na walce o tytuł mistrza Premier League. Jednak mimo że do końca sezonu pozostały dwie kolejki, klub już szuka wzmocnień na przyszły sezon. 

Ich głównym celem jest pozycja napastnika, a wzrok Kanonierów padł na Juventus oraz osobę Dusana Vlahovicia. Serbski napastnik imponuje skutecznością w barwach "Starej Damy", co sprawia, że stał się jednym z priorytetów transferowych Arsenalu na lato.

Arsenal potrzebuje wzmocnień w linii ataku

Pomimo tego, że Arsenal wciąż walczy o mistrzostwo Premier League, gdzie na chwilę obecną ma punkt przewagi nad Manchesterem City, klub już poszukuje wzmocnień na następny sezon, szczególnie w linii ataku. Tam bowiem ma największe braki pomimo posiadania Jesusa i Havertza, którzy jednak nie spełniają na tych pozycjach oczekiwań.

Dusan Vlahović na celowniku Kanonierów

Dusan Vlahović, serbski napastnik Juventus, jest jednym z głównych celów transferowych Arsenalu na nadchodzące okno transferowe. Młody zawodnik robi furorę w barwach "Starej Damy", gdzie w skrajnie defensywnym systemie gry zgromadził już 16 bramek oraz 3 asysty w zaledwie 28 ligowych meczach. Taka imponująca statystyka nie uszła uwadze działaczy z Emirates Stadium.

Potencjalny transfer rekordowy

Arsenal jest gotowy złożyć rekordową ofertę, by sprowadzić Dusana Vlahovicia na Emirates Stadium. Serbski napastnik stał się jednym z najbardziej pożądanych zawodników na rynku transferowym, a Juventus z pewnością nie będzie chciał go sprzedać za małe pieniądze. Jednak Kanonierzy są zdeterminowani, by pozyskać tego utalentowanego strzelca i zrobią wszystko, by przechytrzyć konkurencję w walce o jego podpis.

Profil piłkarza Dusana Vlahovicia

Droga do wielkiej kariery

Dusan Vlahović, serbski napastnik, który robi furorę w barwach Juventusu, swoją drogę do wielkiej kariery rozpoczął w rodzinnym kraju, gdzie szybko wyróżniał się niebywałą skutecznością. Następnie trafił do Fiorentiny, a w styczniu 2022 roku przeniósł się do Turynu, gdzie kontynuuje swój rozwój.

Styl gry i atuty napastnika

Vlahović wyróżnia się przede wszystkim silną pozycją ciała, umiejętnością gry plecami do bramki oraz świetnym wyczuciem pola karnego i instynktem strzeleckim. Jego styl gry i atuty, takie jak profil  i styl gry, czynią go pożądanym celem transferowym dla wielu czołowych klubów w Europie.

Dusan Vlahović to młody, utalentowany napastnik, który ma przed sobą jeszcze wiele do osiągnięcia. Jego imponująca skuteczność oraz wszechstronność w grze czynią go bardzo interesującym zawodnikiem na rynku transferowym.